Obsługujemy Klientów z województwa Śląskiego i Małopolskiego

PIT 2017 bez wychodzenia z domu!!! Szczegóły w OFERCIE.

Biuro Rachunkowe TWOJA KSIĘGOWA Anna Czopik z siedzibą w Jaworznie zapewnia kompleksowe profesjonalne usługi rozliczeniowo – księgowo – płacowe, nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych firm i spółek, które mają obowiązek prowadzenia pełnej księgowości, jak również do najliczniej reprezentowanej, na naszym rynku, grupy przedsiębiorców prowadzących księgowość uproszczoną w formie książki przychodów i rozchodów.

Korzyści ze współpracy z naszą firmą:

1.Zapewniamy Klientowi komfort polegający na przekonaniu, że każde zlecenie zostanie wykonane przez nas z należytą starannością, perfekcją zarówno jeśli chodzi o poziom wiedzy jak i umiejętności oraz stworzeniu klimatu partnerskich kontaktów na każdym etapie realizacji usług.
(14-letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu księgowości firm na podstawie umów o pracę; w tym na stanowisku Głównej Księgowej oraz umów współpracy; udział w kontrolach skarbowych, czynnościach sprawdzających)

2. Ubezpieczenie od odpowiedzialności OC dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe, gdzie suma gwarancyjna w stosunku do jednego zdarzenia wynosi 10.000 Euro. W związku z powyższym ponosimy odpowiedzialność ze ewentualne błędne interpretacje przepisów podatkowych oraz za ewentualne błędy z naszej strony.

3.Nasza firma używa legalnego oprogramowania, spełniającego wymogi ustaw podatkowych i rachunkowych, które jest automatycznie aktualizowane po każdej zmianie przepisów podatkowych i innych.

4. Dla stałych Klientów biura sporządzamy bezpłatnie roczne rozliczenie podatkowe, w zależności od sposobu opodatkowania, uwzględniając przysługujące ulgi i odliczenia.

5. Jeżeli mają Państwo utrudniony dojazd do biura, osobiście odbieramy od Państwa dokumenty. Dokumenty można przekazywać również drogą elektroniczną. Oferujemy także elastyczny czas pracy i spotkań z Klientami.